YubiKey для бізнесу

Безпечна апаратна автентифікація для
ІТ-інфраструктури вашої компанії.

Безпечна автентифікація

Апаратна безпека YubiKey забезпечує надійну та безпечну автентифікацію для корпоративних облікових записів, запобігаючи несанкціонованому доступу та крадіжці особистих даних.

Простота у використанні

Ключі не потребують драйверів або додаткового програмного забезпечення для роботи, а для входу в облікові записи достатньо одного натискання. Ударостійкість та водонепроникність забезпечать тривалий термін служби апаратних клавіш.

Дешево та ефективно

Увімкнення YubiKey для захисту облікових записів співробітників і клієнтів допомагає скоротити кількість звернень до служби підтримки через втрату паролів, а вхід до облікових записів відбувається вчетверо швидше, ніж введення одноразових паролів вручну.

Інтелектуальна картка

Інтегруйте YubiKey у свою інфраструктуру Microsoft Active Directory. Режим смарт-карти забезпечує надійну багатофакторну автентифікацію для серверів та робочих станцій Windows.

~

FIDO2 та U2F

Безпечна двофакторна, багатофакторна та безпарольна автентифікація для сотень онлайн-сервісів, веб-додатків та програмного забезпечення, що підтримують відкриті стандарти FIDO2 та U2F.

Одноразові паролі

Інтегруйте вбудовану підтримку YubiOTP за допомогою служби автентифікації YubiCloud або запрограмуйте власні дані OATH TOTP або HOTP для створення одноразових паролів.

Як працює YubiKey

Зареєструйте свій YubiKey

Перейдіть до розділу «Налаштування безпеки», виберіть двофакторну автентифікацію за допомогою ключа безпеки та дотримуйтесь інструкцій з налаштування.

Торкніться ключа

На комп’ютері вставте YubiKey в USB-порт і торкніться YubiKey, щоб переконатися, що ви людина, а не віддалений хакер.

Піднесіть ключ до телефону

Для телефонів Android із підтримкою NFC просто торкніться телефону YubiKey 5 NFC для завершення автентифікації. Тримайте ключ телефону для безпечної авторизації.

YubiKey 5

Серія апаратних ключів безпеки YubiKey 5 забезпечує надійну двофакторну, багатофакторну і беспарольну автентифікацію. Підтримує FIDO2, FIDO U2F, одноразові паролі (OTP), OpenPGP і режим смарт-карти. Випускається у різних форм-факторах для настільних комп’ютерів, ноутбуків та мобільних пристроїв.

YubiKey FIPS

Апаратні ключі безпеки сертифіковані за стандартом FIPS 140-2 для корпоративних клієнтів, яким потрібна відповідність стандартам FIPS. Серія YubiKey FIPS доступна у чотирьох форм-факторах для настільних комп’ютерів та ноутбуків.

  • Підходить для державних та регульованих галузей.
  • Підтримувані протоколи: FIDO U2F, смарт-картка (PIV), Yubico OTP, OpenPGP
    USB-A, USB-C.

YubiKeys захищає співробітників Google з 2009 року

«З 2009 року ми застосовуємо апаратну автентифікацію для всієї компанії… з того часу ми не мали жодного випадку злому акаунтів співробітників Google».

Нільс Провос, заслужений інженер Google.

Безпека з мінімальними зусиллями та низькими витратами

«Інші технології, такі як класичні смарт-карти та генератори одноразових паролів, не могли забезпечити багаторазовий та швидкий вхід у віддалені сеанси через SSH».

Джон Флінн, відділ безпеки Facebook.