Усі ключі безпеки

YubiKey 5

YubiKey BIO

YubiKey Security Key

Модулі YubiHSM

YubiKey FIPS

Нова серія YubiKey Bio вже в продажі

Ключі безпеки YubiKey Bio розроблені для забезпечення надійної біометричної автентифікації. Вони пропонують відмінну апаратну безпеку в поєднанні з новим користувацьким інтерфейсом.

Усі ключі безпеки

Показано 1–6 із 9

YubiKey 5

YubiKey 5 — перші у світі ключі безпеки з підтримкою багатьох протоколів надійної аутентифікації. Ключі містять повну підтримку одноразових паролів (OTP), режиму смарт-карти, OpenPGP, FIDO U2F, FIDO2 та інших протоколів. Ключі серії YubiKey 5 швидко та надійно працюють із більшістю онлайн-сервісів.

Відображаються усі з 4 результатів

YubiKey 5C 10 Упаковок

Скоро в продажу

YubiKey 5C

4000.00 грн.

YubiKey 5C

YubiKey BIO

Серія YubiKey Bio підтримує біометричну автентифікацію з використанням розпізнавання відбитків пальців для безпечного та простого входу до системи без пароля. Вона створена в першу чергу для настільних комп’ютерів і пропонує надійні параметри біометричної автентифікації та відмінну апаратну безпеку в поєднанні з новим інтерфейсом користувача.

Відображаються усі з 2 результатів

Скоро в продажу

YubiKey Bio – FIDO Edition

5900.00 грн.

yubikey 5 nfc

Модулі безпеки YubiHSM

YubiHSM 2 – це мініатюрні, надзахищені та доступні за ціною апаратні модулі безпеки для серверів. Захищають від атак DNS Spoofing.

Показано один результат

YubiKey Security Key

Тепер ці ключі безпеки працюють за допомогою NFC, що дозволяє користуватися надійною апаратною автентифікацією з настільними ПК, ноутбуками та мобільними пристроями. Підтримує протоколи FIDO U2F та FIDO2. Зробіть безпечним вхід до облікових записів Google, Microsoft, Facebook, GitHub, Dropbox, Dashlane, Twitter, Salesforce, Duo, Centrify та сотень інших онлайн-сервісів.

Відображаються усі з 2 результатів

YubiKey FIPS

Серія YubiKey FIPS призначена для підприємств із суворими вимогами до рівня інформаційної безпеки. Це серія апаратних ключів безпеки, схвалених NIST, які відповідають найвищому рівню гарантії (AAL3), заданому новим зведенням правил NIST SP800-63B. Серія YubiKey FIPS складається із чотирьох моделей з інтерфейсами USB-A або USB-C.

Ця продукція постачається тільки під  замовлення. Для уточнення умов відправте заявку нашому менеджеру.

Як налаштувати YubiKey

Більше інформації про ключі YubiKey в нашій Базі Знань

Режим смарт-картки YubiKey на macOS — зручна автентифікація для розробників

Режим смарт-картки YubiKey на macOS — зручна автентифікація для розробників

Смарт-картки користуються великою популярністю вже багато років як надійний засіб для ідентифікації, автентифікації та авторизації на підприємствах чи в навчальних закладах. Вони бувають різних формфакторів: від SIM-картки на телефоні до пластикової картки. Але якщо...

OTP-паролі на YubiKey — як це працює

OTP-паролі на YubiKey — як це працює

OTP-паролі — це одноразові паролі (походження OTP від англ. one time password), які використовуються для одного сеансу автентифікації. Їх дія зазвичай обмежена часом. Ви могли отримувати такі коди на телефон чи пошту при спробі зайти в онлайн-банкінг або коли...

Який саме ключ YubiKey вам підходить?

Швидкий тест