ТОВ Умови та Положення ТОВ Кернел в якості дистриб’ютора Продуктів компанії Yubico

 

Ціни в онлайн-магазині: не обкладаються ПДВ (за винятком країн, в яких зареєстрований офіс «Кернел»), податком з продажів, ввізного та митом. У разі застосування, ПДВ або податок з продажів буде додано до суми перед підтвердженням замовлення. Для уточнення які ввізні мита і податки можуть бути додані до суми замовлення, будь ласка зв’яжіться з[email protected], щоб уточнити подробиці.

Компанія-продавець: продажі будуть здійснюватися за допомогою наступної компанії:

 • ТОВ Кернел (Кернел – Україна)

Компанія-продавець буде вказана до підтвердження замовлення.

Купуючи будь-який з продуктів компанії Yubico у ТОВ “Кернел” або у будь-якого з їх партнерів, дилерів або дистриб’юторів, Ви приймаєте Умови та Положення виробника.

 

Умови та Положення Продаж, і Ліцензія Yubico

 

Наступні Умови та Положення будуть включені в кожен контракт про покупку і продаж YubiKey і YubiHSM ( «Продукт (-и)»), укладений між Yubico і Вами, а також будуть регулювати кожну даного роду покупку, кожен продаж і використання Продуктів, так само як і Ваше використання і доступ до Yubico validation service ( «Сервіс» або “YubiCloud“).

ВАЖЛИВА ЮРИДИЧНА ІНФОРМАЦІЯ: ЦЯ УГОДА (ДАЛІ, «УГОДА») МІЖ ВАМИ ТАYUBICO Є ЮРИДИЧНО ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПРОДУКТ АБО СЕРВІС, АБО ЯКЩО ВИ НАТИСНУЛИ «Я ЗГОДЕН (-НА)» (ЯКЩО ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ПОКУПКУ ЧЕРЕЗ ВЕБСАЙТ), ВИ, ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ВИ РОЗУМІЄТЕ І ПРИЙМАЄТЕ ВСІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ ЦІЄЇ УГОДИ, А ТАКОЖ, БЕРЕТЕ НА СЕБЕ ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОКЛАДЕНУ НА ВАС ЦІЄЮ УГОДОЮ.

ЯКЩО ВИ ПРИЙМАЄТЕ ЦЮ УГОДУ ВІД ЛИЦЯ КОМПАНІЇ, ЗАЗНАЧЕНОЇ У ВІДПОВІДНІЙ ФОРМІ ЗАМОВЛЕННЯ, ТО ЦІЄЮ ДІЄЮ ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ВИ УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ДАНУ ДІЮ.

ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ УМОВИ ЦІЄЇ УГОДИ, ВИ НЕ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОДУКТ АБО СЕРВІС YUBICO, А ПОЧАТКОВИЙ ПОКУПЕЦЬ ПОВИНЕН ЗРОБИТИ ПОВЕРНЕННЯ ПРОДУКТУYUBICO ПРОТЯГОМ ТРИДЦЯТИ (30) ДНІВ З ДАТИ ВЧИНЕННЯ ДОСТАВКИ ПОЧАТКОВОМУ ПОКУПЦЮ (В ТОМУ ЧИСЛІ ЧЕК ПРО КУПІВЛЮ, ОРИГІНАЛЬНУ УПАКОВКУ І ДОКУМЕНТАЦІЮ), ДЛЯ ПОВНОГО ВІДШКОДУВАННЯ СУМИ ВАРТОСТІ ПОКУПКИ.

МИ ЗАЛИШАЄМО ЗА СОБОЮ ПРАВО ОБРОБЛЯТИ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ. ВІДПОВІДНО З ЦІЄЮ УГОДОЮ. ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО НАШОЇ ОБРОБКИ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, А ТАКОЖ ВАШИХ ВІДПОВІДНИХ ПРАВ, БУДЬ ЛАСКА ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

Умови та положення цієї Угоди повинні бути включені в кожен контракт між Yubico і Вами, при продажу або купівлі Продукту, а також регулювати кожен продаж, купівлю та використання Продукту та Сервісу.

Використовувані в даному документі терміни: “Yubico” – означає юридичну особу Yubico, Yubico, Inc., США або Yubico AB, Швеція, як Вашого постачальника Продукту; «Продукт» – означає YubiKey або YubiHSM, відповідно, а також, «Сервіс» – означає YubiCloud (сервіс валідації одноразового пароля).

 1. Обмежена Гарантія. Yubico гарантує, що Продукт не матиме дефектів в матеріалі або якості виготовлення протягом одного (1) року з моменту доставки початковому покупцеві (далі «Гарантійний Термін»). Якщо протягом Гарантійного Терміну в Продукті буде виявлено дефект матеріалу або якості виготовлення, а Продукт буде повернутий Yubico протягом Гарантійного Терміну, Yubico, на свій розсуд і на підставі відповідних законів, зобов’язується: (а) провести ремонт або заміну будь-якого дефективного Продукту на новий або відремонтований; або (б) відшкодувати початкову покупну вартість Продукту. Гарантійний Термін для будь-якого з відремонтованих або замінених Продуктів відповідає залишку початкового Гарантійного Терміну в один (1) рік, або дев’яноста (90) днів з дня доставки покупцеві відремонтованого або заміненого Продукту. Цей Параграф А встановлює єдине зобов’язання Yubico і Ваш єдиний засіб правового захисту при будь-якому порушенні Обмеженої Гарантії.

 1. Обмеження. Обмежена Гарантія поширюється тільки на початкового покупця і не може бути передана. Обмежена Гарантія не поширюється на Продукти, які: (а) були змінені або модифіковані ким-небудь крім Yubico; (Б) містилися в загальноприйнятих умовах утримання або застосовувалися не за призначенням, що встановлене рекомендованими правилами Yubico; (В) піддавалися нетиповим фізичним і електричним впливам, неправильному і безвідповідальному поводженню чи непередбаченим обставинам; (г) мають сліди навмисної зміни або видалення серійного номера, відмінні від звичайного процесу зносу; або (д) були надані компанією Yubico безкоштовно. Ні в якому з випадків Yubico не гарантує того, що Продукт не містить помилок, буде функціонувати правильно або в цілому, у всіх комп’ютерних середовищах і конфігураціях, або що Ви зможете користуватися продуктом без проблем і перешкод. Yubico не гарантує того, що Продукт або будь-яка з систем і мереж, в яких Продукт буде використовуватися, не будуть схильні до вразливості, чи до проникнення або атак.
 2. Ліцензія. Продукт може містити певний об’єктний код в програмному Забезпеченні ( «Прошивка») впроваджений в захищене обладнання перед відправкою користувачеві, і / або поставлятися окремо для використання з Продуктом ( «Драйверний код») (всі разом «Програмне Забезпечення»). Yubico надає вам особисту, невичерпну, що не підлягає субліцензуванню та передачі третім особам, ліцензію на користування Програмним Забезпеченням тільки як частину використання Вами Продукту і відповідно до правил і положень цієї Угоди. Ви можете використовувати Прошивку тільки в якості попередньо встановленої на Продукт. Ви не можете відділяти Прошивку від решти Продукту або використовувати Програмне Забезпечення на іншому пристрої. Ви не можете поширювати, ліцензувати, продавати, здавати в оренду або будь-яким іншим чином передавати Програмне Забезпечення третім особам.
 3. Захист прав. Ліцензія на Програмне Забезпечення не підлягає продажу. Всі імена Програмного Забезпечення та інші права на інтелектуальну власність належать Yubico щодо Програмного Забезпечення, зокрема, такі як: авторські права, комерційні таємниці, патенти, торгові марки і сервіси, у всіх випадках залишаються закріплені за Yubico і їх ліцензіарами, в залежності від обставин. Ви погоджуєтеся з тим, що всі технології, ідеї, алгоритми, дизайни, концепції, код і процеси в складі Продукту або застосовані до нього, є частиною прав на інтелектуальну власність, що належать Yubico, і підлягають захисту конфіденційності. Таким чином, Ви погоджуєтесь не проводити зворотну розробку, дісассемблірованіе, декомпілювати, або отримання вихідного коду будь-яким іншим чином, або проводити криптографічний аналіз Продукту, в рамках обмежень, передбачених законом.
 4. Дотримання законів. У зв’язку з використанням і транспортуванням Продукту, включаючи Програмне Забезпечення, Ви повинні дотримуватися всіх законів щодо імпорту, експорту та інших відповідних юрисдикцій. Визначення відповідних законів є Вашою відповідальністю. Ви визнаєте і повністю розумієте, що Продукт відноситься до області криптографії та, відповідно, підлягає суворому регулюванню з боку законодавства. Вам суворо забороняється експортувати, реекспортувати або імпортувати Продукт, або Програмне Забезпечення, не залежно від способу, не переконавшись попередньо, що дані дії відповідають всім державним нормам, законам про імпорт та експорт, правилам і наказам, а також, без отримання всіх необхідних дозволів. Отримання всіх необхідних дозволів на імпорт або експорт Продукту є Вашою відповідальністю.
 5. Відмова від Гарантій. СЕРВІС НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО І «ЯК Є» БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ І ГАРАНТІЙ. ЩОДО ПРОДУКТУ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ВСІ ПРЯМІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ І ВІДПОВІДНОСТІ ПРАКТИЧНИМ ЦІЛЯМ ОБМЕЖЕНІ ТЕРМІНОМ ВІДПОВІДНОЇ НЕПРЯМОЇ ОБМЕЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ. ВСІ ІНШІ ПЕРЕДБАЧЕНІ І ПРИПУЩЕНІ ЗАКОНОМ УМОВИ, ПОДАННЯ ТА ГАРАНТІЇ, В ТОМУ ЧИСЛІ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ ДОТРИМАННЯ, НЕ НАДАЮТЬСЯ. Деякі юрисдикції не передбачають обмеження на термін прямих гарантій, в такому випадку, вищеописані обмеження можуть до Вас не застосовуватись. Обмежена Гарантія надає вам певні юридичні права, також, Ви можете мати і інші права, передбачені юрисдикцією.

ОКРІМ ВИПАДКІВ,ЗАХИЩЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ, КОМПАНІЯ YUBICO І / АБО ЇЇ ФІЛІЇ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВТРАТУ АБО ПОШКОДЖЕННЯ ДАНИХ АБО НЕАВТОРИЗОВАНИЙ ДОСТУП ДО КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ, ДАНИХ АБО БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ЗА ВИНЯТКОМ ВИПАДКІВ, ПРЯМО ПЕРЕДБАЧЕНИХ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ, YUBICO НАДАЄ ПРОДУКТ «ЯК Є». ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПРОДУКТ, КОРИСТУВАЧ БЕРЕ НА СЕБЕ ВСІ РИЗИКИ І ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ. БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ СФЕРИ ДІЇ ХАРАКТЕРУ ВИЩЕВКАЗАНОГО, YUBICO НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ, ЩО ПРОДУКТ АБО СЕРВІС ФУНКЦІОНУВАТИМЕ БЕЗ ДЕФЕКТІВ, АБО ЩО ПРОДУКТ АБО СЕРВІС НЕ БУДЕ МІСТИТИ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ МЕХАНІЗМІВ, АБО ЩО ВСІ ПОМИЛКИ ДОПУЩЕНІ В ПРОЦЕСІ ПРОГРАМУВАННЯ МОЖУТЬ БУТИ ЗНАЙДЕНІ І ВИПРАВЛЕНІ. В РАМКАХ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ, І ВІДПОВІДНО ДО ЦІЄЇ УГОДИ, YUBICO ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ЗОБОВ’ЯЗАНЬ І ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТОЧНІСТЬ, ПОМИЛКИ, БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВНОЦІННІСТЬ АБО ПРАКТИЧНУ КОРИСТЬ ПРОДУКТУ, СЕРВІСУ І БУДЬ-ЯКОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПРОЦЕДУРИ, МЕТОДУ, ОБЛАДНАННЯ, ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ АБО ПРОЦЕДУРИ, НАДАНОЇ ВАМ В РАМКАХ ЦІЄЇ УГОДИ. YUBICO І / АБО ЇЇ ФІЛІЇ, ЛІЦЕНЗІАРИ СПІВРОБІТНИКИ, ДИСТРИБ’ЮТОРИ ТА ДИЛЕРИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВТРАТИ АБО ЗБИТКИ СПРИЧИНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ, СЕРВІСУ АБО БУДЬ-ЯКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НАДАНОЇ КОРИСТУВАЧЕВІ.

 

 1. Обмеження відповідальності. НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН, СУКУПНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ YUBICO І / АБО ЇЇ ФІЛІЙ, ЛІЦЕНЗІАРІВ, СПІВРОБІТНИКІВ, ДИСТРИБ’ЮТОРІВ ТА ДИЛЕРІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЦІЄЮ УГОДОЮ АБО ВИКОРИСТАННЯМ ПРОДУКТУ АБО СЕРВІСУ, НЕ БУДЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ СПЛАЧЕНУ ВАРТІСТЬ ПРОДУКТУ. НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН, YUBICO І / АБО ЇЇ ФІЛІЇ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ, ЛІЦЕНЗІАРИ, СПІВРОБІТНИКИ, ДИСТРИБ’ЮТОРИ ТА ДИЛЕРИ, НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗБИТКИ, ЗАПОДІЯНІ У ВИГЛЯДІ ВТРАЧЕНОГО ПРИБУТКУ, ВИПАДКОВИХ, ШТРАФНИХ, НЕПРЯМИХ АБО ОСОБЛИВИХ ЗБИТКІВ, НАВІТЬ ЯКЩО ХТОСЬ З НИХ БУВ ОБІЗНАНИЙ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО РОДУ ЗБИТКІВ, ЗОКРЕМА, ТАКИХ ЯК: ПРИПИНЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ВТРАТУ АКТИВІВ І ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВА, НЕЗДАТНІСТЬ ЗДІЙСНИТИ ОЧІКУВАНУ ЄКОНОМІЮ КОШТІВ, ЕКОНОМІЧНІ ВТРАТИ, ВТРАТУ ДАНИХ, ВТРАТУ ДІЛОВИХ ПЕРСПЕКТИВ АБО СУДНОВІ ПОДАННЯ ПРОТИ КОРИСТУВАЧА ІНІЦІЙОВАНІ ТРЕТІМИ ОСОБАМИ. Вищевказані обмеження будуть застосовані навіть якщо будь-які з гарантій або засобів правового захисту, наведених в цій Угоді, не впораються зі своїми основними завданнями. Деякі юрисдикції не передбачають виключення або обмеження щодо випадкових або непрямих збитків, отже, ці обмеження можуть не застосовуватися стосовно Вас.
 2. Звільнення від відповідальності. Ви погоджуєтеся убезпечити, захищати та звільняти від відповідальності компанію Yubico і / або її філії при будь-яких звинувачуваннях, з боку третіх осіб: судових позовів, вимог, підстав для позовів, збитків, втрат, відповідальності, судових процесів та слухань, стягнень (в тому числі оплати юридичних послуг), ініційованих на адресу компанії Yubico, її філій, співробітників, дистриб’юторів або дилерів, внаслідок використання Вами Продукту або Сервісу.
 3. Терміни дії. Термін дії цієї Угоди вступає в силу з моменту підтвердження замовлення у Yubico і триває до його припинення, встановленого наступними умовами. Проте, наші Примітка про конфіденційність і Примітка про Cookies, можуть залишатися в силі навіть після закінчення терміну дії цієї Угоди.

(А) Ця Угода автоматично втрачає силу, без повідомлення або дії з боку Yubico, в разі порушення Вами положень і умов цієї Угоди.

(Б) Ця Угода автоматично втрачає силу, без повідомлення або дії з боку Yubico, в разі якщо користувач стає неплатоспроможним або здійснює поступку цієї Угоди на користь кредиторів, або в разі ініціювання будь-яких процесів банкрутства, з волі або проти волі користувача.

 1. Право на Повернення. У разі, якщо Ви, як приватна особа, придбали Продукт, у Вас є право скасувати замовлення в перебігу тридцяти (30) днів з моменту отримання Продукту, за умови, що Продукт не був у використанні. В даному випадку, Ви можете повернути Продукт Yubico, і Yubico відшкодує Вам покупну вартість Продукту. Ви, тим не менш, повинні будете сплатити вартість доставки Продукту до Yubico.
 2. Зміни. Yubico залишає за собою право, в будь-який час і на свій розсуд, вносити зміни в умови та положення цієї Угоди стосовно майбутніх покупок Продукту. Примітка про конфіденційність і Примітка про Cookies можуть підлягати змінам в будь-який момент, залежно від змісту.
 3. Вибір правової системи відповідно до місця перебування. Ця Угода, як правило, має бути витлумачене відповідно до законів: (i) Штату Каліфорнія, США, якщо Ви придбали Продукт у Yubico, Inc .; і (ii) Швеції, якщо Ви придбали Продукт у Yubico AB. В кожному окремому випадку, вибір правової системи повинен мати місце, незалежно від конфлікту або колізійного права з даного питання. Крім того, обидві сторони, відповідно розташуванню, підкоряються наступній юрисдикції: суд штату Каліфорнія, за умови застосування законів Штату Каліфорнія; суди в Швеції, за умови застосування законів Швеції.
 4. Інше. Ці умови та положення, викладені далі або згадані тут, становлять єдине розуміння і угоду між Вами і Yubico і замінюють собою всі раніше укладені договори і угоди, відповідно до викладеного тут матеріалу. Ця Угода, включаючи всі права і ліцензії тут зазначені, не підлягає присвоєнню, передачі або субліцензуванню Вами і будь-яка спроба скоєння даних дій буде вважатися недійсною. Будь-які зауваження, звіти, розгляди або угоди, необхідні або дозволені згідно з цією Угодою, повинні бути надані в письмовій формі. Відмова від прав на порушення цієї Угоди від імені Yubico не представляє собою відмову від будь-яких прав на наступні порушення цієї Угоди; не повинна бути розцінена затримка, від імені Yubico, в здійсненні яких-небудь прав в рамках цієї Угоди як відмова від даних прав. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде розглядатися судом будь-якої з компетентних юрисдикцій, як нездійсненне або те, що не має силу, тоді це положення повинно бути скорочено або усунуто до можливого заходу застосовного до цієї Угоди, з метою зберегти повноту його юридичної сили. Сторони погоджуються з тим, що істотне порушення цієї Угоди, має негативний вплив на патентні або інтелектуальні права на Сервіс або Продукт Yubico, включаючи Програмне Забезпечення, може спричинити за собою непоправної шкоди, нанесеної Yubico і її філіям, яка не може бути покритий матеріальними компенсаціями та , що Yubico має право на тимчасове та постійне звільнення від відповідальності (без вимоги про внесення застави) по припиненню даного порушення, на додаток до інших засобів правового захисту наведених вище або чинним законодавством.