Застосунок для надійної автентифікації

Автентифікатор Yubico

Безпечний застосунок для надійної автентифікації на комп’ютерах та мобільних телефонах, який підвищує рівень безпеки облікових записів в інтернеті.
Автентифікатор yubico (3)

Автентифікатор Yubico — ваш додатковий рівень безпеки

Сумісний з серіями апаратних ключів YubiKey 5 та  YubiKey FIPS
Захист 2FA

Генерує коди для двоетапної перевірки на мобільних пристроях або комп’ютерах.

Сумісність

Працює з операційними системами iOS, MacOS, Windows, Android та Linux,  підтримує NFC

Підтримує YubiKey

Захищає облікові записи в службах, які сумісні з іншими автентифікаторами. 

Важливо! Завдяки автентифікатору Yubico ви можете використовувати ключі YubiKey для захисту облікових записів у будь-яких сервісах, навіть тих, що не підтримують автентифікацію за допомогою ключів безпеки. Достатньо щоб служба підтримувала будь-який застосунок для 2FA на кшталт автентифікаторів від Google або Microsoft.

yubico Аутентификатор

Як працює автентифікатор Yubico

На відміну від схожих за функціоналом застосунків, в яких для отримання коду достатньо відкрити застосунок, а секретний ключ для генерації одноразових паролів зберігається безпосередньо в памʼяті застосунку, Yubico Authenticator зберігає секрет на фізичному ключі YubiKey. Тож для початку відображення одноразових паролів на екрані потрібно підʼєднати апаратний ключ або піднести YubiKey до пристрою, на якому встановлений автентифікатор. Таким чином, навіть якщо ваш пристрій потрапить до сторонніх, вони не зможуть зчитати одноразові паролі до ваших облікових записів.

Порівняємо автентифікатори

Це краще зрозуміти, порівнявши автентифікатори.

Як працює автентифікатор Yubico

  1. Застосунок генерує секретний ключ (у вигляді рядка або QR-коду).
  2. Автентифікатор отримує секретний ключ та зберігає його в секретному сховищі ключа YubiKey (майже неможливо вилучити).
  3. Автентифікатор розблоковується за допомогою ключа YubiKey.
  4. Після цього автентифікатор генерує одноразовий код на основі криптографічних обчислень із секретним ключем та поточним часом.

Як працює класичний автентифікатор

  1. Застосунок генерує секретний ключ (у вигляді рядка або QR-коду).
  2. Автентифікатор отримує ключ та зберігає в пам’яті пристрою (при цьому його можна вилучити).
  3. Автентифікатор генерує одноразовий код на базі криптографічних обчислень та враховуючи поточний час.

Такий спосіб додаткового захисту вашого пароля є більш надійним, бо навіть якщо зловмисник за допомогою програм-шпигунів зможе дистанційно викрасти інформацію з вашого пристрою, все одно йому не вдасться увійти до облікового запису без ключа безпеки YubiKey.

Переваги автентифікатора Yubico

Найнадійніший апаратний захист

Зберігати секрети на ключах безпеки більш надійно, ніж на інших пристроях: телефонах, ноутбуках чи планшетах. Бо на відміну від них, інформацію з ключів безпеки неможливо зчитати чи скопіювати. 

Легке та просте налаштування

Якщо ви працювали з іншими програмами-автентифікаторами, то й робота з цим застосунком буде для вас інтуїтивно зрозумілою. Для додавання акаунта вам знадобиться просто згенерувати код, запропонований сайтом, та зареєструвати ключ. 

 

Захист кількох робочих та особистих записів

Застосунок дозволяє зберігати декілька акаунтів та декілька ключів безпеки. Ви можете генерувати коди безпеки, які будуть зберігатися в секретному сховищі ключа та ніколи не передаватимуться іншим службам.

 

Доступ до даних на різних пристроях

Оскільки секрети користувача зберігаються безпосередньо на ключах безпеки YubiKey, то навіть при втраті чи псуванні пристрою або перевстановленні системи доступ до облікових записів не втрачається. Тож ви можете отримати доступ до своїх акаунтів, завантаживши автентифікатор знову та під’єднавши YubiKey.  

 

Початок роботи з автентифікатором Yubico

Щоб розпочати роботу з автентифікатором Yubico, вам потрібно вибрати версію та завантажити її на свій пристрій. Це безплатно.

yubico authenticator yubikey 5ci hero
Після завантаження додатка, зареєструйте в ньому свій ключ. Після цього ви можете розпочати підключення додаткового захисту у своїх облікових записах.
Якщо ви ще не вибрали ключ безпеки, можете зробити це в нашому інтернет-магазині.