YubiKey для приватних осіб

Чудовий захист для ваших онлайн-акаунтів.

Захистіть свої акаунти від несанкціонованого доступу

Надійна автентифікація

Захистіть свої онлайн-акаунти з максимальною надійністю. Паролі та одноразові коди вразливі до фішингу і атак шкідливого ПЗ. З YubiKey доступ до своїх акаунтів отримати зможете тільки ви.

Простий і безпечний вхід

Для входу в акаунт досить доторкнутися до сенсора на ключі. Не потрібно більше вводити вручну одноразові паролі з СМС або мобільних додатків.

Багато сервісів - один ключ

Один апаратний ключ працює з багатьма онлайн-сервісами, такими як Google, Facebook, Dropbox, LastPass і сотнями інших сервісів і веб-додатків.

Ваша особиста онлайн безпека всюди

Проблем, викликаних фішингом і клонуванням SIM-карт, можна уникнути, використовуючи апаратні ключі для безпечного входу в додатки і облікові записи онлайн-сервісів. Ключі YubiKey USB і NFC готові до використання з операційними системами Windows, Linux і macOS, а також з популярними браузерами, додатками і веб-сайтами.YubiKeys об’єднують підтримку декількох криптографічних алгоритмів і простоту використання – безпечний вхід в систему одним натисканням кнопки.

Як працює YubiKey

Зареєструйте ваш YubiKey

Перейдіть до розділу Налаштування Безпеки підтримуваної служби, оберіть двухфакторну автентифікацію за допомогою ключа безпеки і дотримуйтесь інструкцій щодо налаштування.

Підключіть та доторкніться

Підключіть YubiKey до USB-порту та доторкніться датчика золотого кольору, щоб підтвердити, що авторизацію проводите ви, а не хакер чи шкідливе ПО

Піднесіть до телефону

Для телефонів з підтримкою NFC є можливість користивутися надійною автентифікацією за допомогою моделі YubiKey 5 NFC. Піднесіть ключ до телефону для проведення безпечної авторизації.