Знайомство з YubiKey

Труднощі автентифікації.

Баланс між безпекою та зручністю використання завжди був проблемою. Автентифікація програмного забезпечення, включаючи паролі, текстові повідомлення і мобільні додатки, стає все більш вразливою до шкідливих програм і хакерів. А більш безпечні апаратні рішення для автентифікації складні у використанні і налаштуванні. YubiKey забезпечує надійну безпеку, залишаючись при цьому простим у використанні.

Всюдисуща безпека

Компанія Yubico була заснована для того, щоб встановити нові глобальні стандарти автентифікації, дозволяючи одному ключу безпеки отримувати доступ до комп’ютерів, телефонів, мереж і онлайн-сервісів простим дотиком.

Ми назвали наш винахід YubiKey -ваш всюдисущий ключ (Від англ. “your ubiquitous key”).

Як працює YubiKey

Зареєструйте ваш YubiKey

Перейдіть до розділу Налаштування Безпеки підтримуваної служби, оберіть двофакторну автентифікацію за допомогою ключа безпеки і дотримуйтесь інструкцій щодо налаштування.

Підключіть та доторкніться

Підключіть YubiKey до USB-порту та доторкніться датчика золотого кольору, щоб підтвердити, що авторизацію проводите ви, а не хакер чи шкідливе ПЗ

Піднесіть до телефону

Для телефонів з підтримкою NFC є можливість користивутися надійною автентифікацією за допомогою моделі NFC YubKey 5. Піднесіть ключ до телефону для проведення безпечної авторизації.

Довіра світових брендів.

Виготовленний в США і Швеції, YubiKey стійкий до тиску та ударів. YubiKey успішно використовується найбільшими технологічними, фінансовими і роздрібними компаніями світу. Улюблений продукт розробників і мільйонів індивідуальних користувачів в 160 країнах.

Один ключ – безліч додатків

YubiKey працює з сотнями корпоративних і користувацьких додатків без необхідності клієнтського програмного забезпечення. У поєднанні з провідними менеджерами паролів, системами входу соціальних мереж та корпоративним сегментом, YubiKey забезпечує безпечний доступ до мільйонів онлайн-сервісів.

Перевірено в масштабах Google

Краще ніж SMS

Програмне забезпечення для мобільної автентифікації не може зупинити фішинг і атаки зловмисників в Google.

Співробітники та клієнти

Використання YubiKey є обов’язковим для всіх співробітників Google і не обов’язковим для всіх кінцевих користувачів.

Результати

Рівень того, що вашим обліковим записом заволодіє зловмисник – дорівнює нулю.
Вхід в систему – в 4 рази швидше.
Дзвінків в службу підтримки – на 92% менше.
Коефіцієнт прийому ключа – 100%.

Оберіть Ваш YubiKey

YubiKey постачається в чотирьох різних форм-факторах залежно від ваших потреб. Форм-фактор ланцюжка для ключів розроблений, щоб YubiKey був завжди при Вас. Форм-фактор Nano достатньо малий, щоб заишатися в USB-порту вашого комп’ютера. Також існує вибір між USB-A і USB-C форм-факторами.

YubiKey USB-A

YubiKey USB-C

YubiKey USB-C Nano

YubiKey USB-A Nano