YubiKey для розробників

Інтеграція надійної Open Source автентифікації в ваше ПО або послугу.

Швидка інтеграція суворої автентифікації

Безкоштовне програмне забезпечення з відкритим початковим кодом, що дозволяє швидко інтегрувати надійну двофакторну, багатофакторну і беспарольну автентифікацію YubiKey в ваше програмне забезпечення або послугу.

Відкритий початковий код

Інтеграція YubiKey з вашим сервісом, це швидко і просто. YubiKey без проблем працює з пристроями під управлінням Windows, MacOS, Linux, iOS і Android. Ніякого додаткового програмного забезпечення для ваших користувачів. Увімкніть YubiHSM SDK з відкритим початковим кодом, щоб захистити секретні файли своєї організації.

Інструменти розробника

Використовуйте нашу довідкову документацію і інструменти тестування, щоб швидко включити автентифікацію одним дотиком для ваших користувачів. YubiKey підтримує FIDO, PIV-сумісні смарт-карти, одноразові паролі (OTP) і OpenPGP.

Контролюйте свої секретні дані

Контролюйте свої власні криптографічні секретні дані. Ніякі паролі, ключі, пін-коди або інші секретні дані не передаються в Yubico. Захистіть криптографічні ключі вашої організації за допомогою YubiHSM 2 і SDK з відкритим початковим кодом.

Як працює YubiKey

Зареєструйте ваш YubiKey

Перейдіть до розділу Налаштування Безпеки підтримуваної служби, оберіть двофакторну автентифікацію за допомогою ключа безпеки і дотримуйтесь інструкцій щодо налаштування.

Підключіть та доторкніться

Підключіть YubiKey до USB-порту та доторкніться датчика золотого кольору, щоб підтвердити, що авторизацію проводите ви, а не хакер чи шкідливе ПЗ

Піднесіть до телефону

Для телефонів з підтримкою NFC є можливість користивутися надійною автентифікацією за допомогою моделі YubiKey 5 NFC. Піднесіть ключ до телефону для проведення безпечної авторизації.

Оберіть Ваш YubiKey

YubiKey постачається в чотирьох різних форм-факторах залежно від ваших потреб. Форм-фактор ланцюжка для ключів розроблений, щоб YubiKey був завжди при Вас. Форм-фактор Nano достатньо малий, щоб заишатися в USB-порту вашого комп’ютера. Також існує вибір між USB-A і USB-C форм-факторами.

YubiKey USB-A

YubiKey USB-C

YubiKey USB-C Nano

YubiKey USB-A Nano