YubiKey FIPS

Надійний ключ безпеки для корпоративних рішень

Постачається тільки на замовлення

Промисловий лідер серед FIPS 140-2 сертифікованих апаратних ключів автентифікації – надійний і простий у використанні. Серія YubiKey FIPS забезпечує надійну безпеку, захист від фішингу та крадіжок облікових даних. Є незамінним інструментом захисту в корпоративному та державному середовищах.

Безпека

Запобігає неавторизованому доступу, за допомогою вимоги присутності фізичного ключа на цьому пристрої.

Портативність

Поміщається на зв’язці з ключами, в портмоне, або всередині USB порту.

Простота

Підключіть його і доторкніться до кнопки або краю золотистого кольору; не вимагає введення кодів або установки додатків.

Міцність

Ударостійкий і водонепроникний, без батарейок і рухомих частин.

Економія

Багато пристроїв – один YubiKey.

Універсальність

Працює на Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, і Chrome OS для Chromebook.

YubiKey FIPS не вимагає нічого, крім простого натискання або дотику. Пристрій не містить драйверів або спеціального програмного забезпечення. Один YubiKey підтримує кілька криптографічних протоколів, вам більше не потрібно мати окремий токен або смарт-карту для кожної служби і програмного забезпечення, яке ви використовуєте.

Готовий до роботи з багатьма сервісами.

Використовуйте ключі з популярними сервісами, такими як: Facebook, Gmail, GitHub, Dropbox, Dashlane, LastPass, Salesforce, Duo, Docker, Centrify,і сотнями інших. Підтримується налаштовуваний вхід в облікові записи (Windows, Mac, Linux). Скористайтеся інструкціями, наданими кожним сервісом для реєстрації Вашого ключа YubiKey.

Технічні специфікації:

  • FIPS 140-2 (Загальний Рівень 2, Фізичний Рівень Безпеки 3)
  • Алгоритми криптографії: RSA 2048, ECC p256, ECC p384
  • Підтримувані протоколи: FIDO U2F, Смарт-карта (PIV), Yubico OTP, OpenPGP OATH-TOTP, OATH-HOTP, та Виклик-Відповідь
  • PIV-сумісна смарт-карта.
  • Підтримка PKCS#1
  • Апаратний елемент безпеки для захисту криптографічних ключів

Виберіть ваш YubiKey

YubiKey постачається в чотирьох різних форм-факторах залежно від ваших потреб. Форм-фактор ланцюжка для ключів розроблений, щоб YubiKey був завжди при Вас. Форм-фактор Nano достатньо малий, щоб заишатися в USB-порту вашого комп’ютера. Також існує вибір між USB-A і USB-C форм-факторами.

Натисніть зображення чи посилання з назвою продукції, щоб ознайомитися з її докладним описом. Зверніть увагу, що даних товарів у вільному продажу немає. Натисніть кнопку, щоб окремо замовити ключі безпеки серії YubiKey FIPS для ваших корпоративних цілей.