Як налаштувати YubiKey з обліковим записом Facebook

Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу в облікові записи безпечною. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій, щоб легко налаштувати U2F ключ безпеки для роботи з обліковими записами Facebook.

Вимоги

 • Комп’ютер з одним вільним портом USB і один з наступних браузерів останньої версії:
  • Google Chrome (версія 38 або пізніше).
  • Mozilla Firefox (версія 60 або пізніше).
  • Opera (версія 40 або пізніше).

Налаштовуємо YubiKey з обліковим записом Facebook

 1. На комп’ютері, за допомогою Chrome, Firefox або Opera, увійдіть до облікового запису Facebook.
 2. Натисніть піктограму Налаштування та обліковий запис, потім виберіть Налаштування.
 3. На лівій панелі виберіть Безпека та вхід.
 4. Праворуч від розділу Використати двофакторну автентифікацію натисніть Редагувати.
  • Якщо двофакторна автентифікація ще не налаштована, натисніть Почати. У разі, якщо двофакторна автентифікація вже увімкнена, перейдіть до Кроку 7.
 5. Оберіть зручний для вас метод автентифікації з використанням одноразових паролів.
 6. Праворуч від пункту Ключ безпеки натисніть Налаштування.
 7. Підключіть YubiKey в порт USB, коли індикатор на YubiKey почне блимати, доторкніться до кнопки або краю золотистого кольору на YubiKey.
 8. Введіть ім’я для ключа безпеки, потім натисніть Далі, а потім натисніть Готово.
  • Якщо вам потрібно налаштувати додаткові ключі YubiKey, натисніть Додати новий ключ безпеки, потім повторюйте кроки 7-8, доки всі ключі не будуть зареєстровані.

Примітка: Facebook вимагає вказати номер телефону, щоб мати можливість надсилати вам SMS з одноразовими паролями як запасного методу автентифікації.

Додаткові ресурси

 • Ваш ключ безпеки може використовуватися одночасно з Facebook і з іншими онлайн-сервісами та додатками. Дивіться розділ Підтримка у верхньому меню.
 • Якщо у вас виникли труднощі з налаштуванням або використанням ключів, спробуйте очистити кеш і видалити тимчасові дані. Спробуйте також перезапустити комп’ютер або мобільний пристрій.
 • Якщо ви користуєтеся ОС на базі Linux, спершу вам слід виконати додаткові дії для використання вашого ключа безпеки.
 • Якщо ви хочете відмовитися від SMS в якості методу автентифікації, замість цього ви можете використовувати ключ безпеки та Генератор кодів з вашим обліковим записом Facebook.
 • На цей час ви можете використовувати ключ безпеки для входу до Facebook з комп’ютера, сумісного мобільного браузера або мобільного пристрою з підтримкою NFC*.

Дивіться порівняльну таблицю всіх доступних ключів безпеки.

* NFC-сумісний ключ безпеки — YubiKey 5 NFC.

 

Як налаштувати YubiKey з обліковими записами Google

Як налаштувати YubiKey з обліковими записами GoogleЯк налаштувати YubiKey для захисту облікових записів Google? Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу до облікових...

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом Dropbox

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом DropboxЯк налаштувати YubiKey з обліковим записом Dropbox? Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу в облікові записи...

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом Facebook

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом FacebookКористуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу в облікові записи безпечною. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій, щоб легко...

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом GitHub

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом GitHubЯк налаштувати YubiKey для захисту облікових записів GitHub? Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу в облікові записи...

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом macOS

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом macOSЯк налаштувати YubiKey для захисту облікових записів macOS?Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу в облікові записи...

Як налаштувати YubiKey для Windows 10

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом Windows 10Як налаштувати YubiKey для захисту облікових записів Windows 10? Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу до...

Новинка вже у магазині
Новинка вже у магазині

bio a hero

YubiKey Bio – FIDO Edition

18749