Як налаштувати YubiKey з обліковим записом Facebook

Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу в облікові записи безпечною. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій, щоб легко налаштувати U2F ключ безпеки для роботи з обліковими записами Facebook.

Вимоги

 • Комп’ютер з одним вільним портом USB і один з наступних браузерів останньої версії:
  • Google Chrome (версія 38 або пізніше).
  • Mozilla Firefox (версія 60 або пізніше).
  • Opera (версія 40 або пізніше).

Налаштовуємо YubiKey з обліковим записом Facebook

 1. На комп’ютері, за допомогою Chrome, Firefox або Opera, увійдіть до облікового запису Facebook.
 2. Натисніть піктограму Налаштування та обліковий запис, потім виберіть Налаштування.
 3. На лівій панелі виберіть Безпека та вхід.
 4. Праворуч від розділу Використати двофакторну автентифікацію натисніть Редагувати.
  • Якщо двофакторна автентифікація ще не налаштована, натисніть Почати. У разі, якщо двофакторна автентифікація вже увімкнена, перейдіть до Кроку 7.
 5. Оберіть зручний для вас метод автентифікації з використанням одноразових паролів.
 6. Праворуч від пункту Ключ безпеки натисніть Налаштування.
 7. Підключіть YubiKey в порт USB, коли індикатор на YubiKey почне блимати, доторкніться до кнопки або краю золотистого кольору на YubiKey.
 8. Введіть ім’я для ключа безпеки, потім натисніть Далі, а потім натисніть Готово.
  • Якщо вам потрібно налаштувати додаткові ключі YubiKey, натисніть Додати новий ключ безпеки, потім повторюйте кроки 7-8, доки всі ключі не будуть зареєстровані.

Примітка: Facebook вимагає вказати номер телефону, щоб мати можливість надсилати вам SMS з одноразовими паролями як запасного методу автентифікації.

Додаткові ресурси

 • Ваш ключ безпеки може використовуватися одночасно з Facebook і з іншими онлайн-сервісами та додатками. Дивіться розділ Підтримка у верхньому меню.
 • Якщо у вас виникли труднощі з налаштуванням або використанням ключів, спробуйте очистити кеш і видалити тимчасові дані. Спробуйте також перезапустити комп’ютер або мобільний пристрій.
 • Якщо ви користуєтеся ОС на базі Linux, спершу вам слід виконати додаткові дії для використання вашого ключа безпеки.
 • Якщо ви хочете відмовитися від SMS в якості методу автентифікації, замість цього ви можете використовувати ключ безпеки та Генератор кодів з вашим обліковим записом Facebook.
 • На цей час ви можете використовувати ключ безпеки для входу до Facebook з комп’ютера, сумісного мобільного браузера або мобільного пристрою з підтримкою NFC*.

Дивіться порівняльну таблицю всіх доступних ключів безпеки.

* NFC-сумісний ключ безпеки — YubiKey 5 NFC.

 

Режим смарт-картки YubiKey на macOS — зручна автентифікація для розробників

Смарт-картки користуються великою популярністю вже багато років як надійний засіб для ідентифікації, автентифікації та авторизації на підприємствах чи в навчальних закладах. Вони бувають різних формфакторів: від SIM-картки на телефоні до пластикової картки. Але якщо...

OTP-паролі на YubiKey — як це працює

OTP-паролі — це одноразові паролі (походження OTP від англ. one time password), які використовуються для одного сеансу автентифікації. Їх дія зазвичай обмежена часом. Ви могли отримувати такі коди на телефон чи пошту при спробі зайти в онлайн-банкінг або коли...

Як захиститися від фішингу за допомогою YubiKey на Binance

Binance — одна з найбільших та найпопулярніших бірж криптовалюти у світі. За її допомогою можна відстежувати рухи ринку криптовалюти, інвестувати у цифрові активи та проводити торгові операції у режимі реального часу.  Звісно, для того, щоб ефективно користуватися...

Автентифікатор Yubico — інструкція з використання

Ця інструкція створена для того, щоб допомогти вам налаштувати ключі YubiKey в будь-яких сервісах, які пропонують підключення двофакторної автентифікації за допомогою програм-автентифікаторів, що генерують коди.

Як налаштувати YubiKey в Linux за допомогою функції “виклик-відповідь”

Апаратні ключі безпеки YubiKey роблять вашу систему більш захищеною. А саму процедуру входу в облікові записи — швидшою та зручнішою. Дотримуйтесь наступних інструкцій, щоб легко додати необхідні налаштування в системі Linux.Налаштування YubiKey в Linux значно...

5 способів встановлення ПЗ Yubico на Linux

Для того, щоб користуватися ключами YubiKey в системі Linux, вам знадобиться встановити відповідне програмне забезпечення (ПЗ) Yubico: Автентифікатор Yubico; YubiKey Manager; Вбудовані репозиторії; Пакети PPA Yubico; Компіляція з вихідного коду. Встановлення...

Як додати запасний ключ безпеки YubiKey та навіщо це робити

Як додати запасний ключ безпеки YubiKey та навіщо це робити Як додати запасний ключ безпеки YubiKey та навіщо це робити   Апаратний ключ безпеки YubiKey дуже надійний — він стійкий до зносу та не втрачає властивостей при потраплянні у воду. Але він має невеличкий...

Як налаштувати YubiKey в Linux за допомогою функції U2F

За допомогою апаратних ключів безпеки YubiKey ваша система отримує підвищений рівень захисту, а процес входу до облікових записів стає швидшим і зручнішим. Щоб легко налаштувати необхідні параметри в системі Linux, варто дотримуватись наведених інструкцій.Налаштування...

Як налаштувати YubiKey з обліковими записами Google

Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу до облікових записів безпечною. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій, щоб легко настроїти U2F ключ безпеки для роботи з обліковими записами Google.

Як налаштувати YubiKey з обліковим записом Facebook

Користуючись апаратними ключами безпеки для двофакторної автентифікації, ви отримуєте додатковий рівень захисту, що робить процедуру входу в облікові записи безпечною. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій, щоб легко налаштувати U2F ключ безпеки для роботи з обліковими записами Facebook.